Yenilmezler 4: Oyun Bitti
Sitemizde şuan toplam 9848 film bulunmaktadır.

Yenilmezler 4: Oyun Bitti

0
( Yüksek Kalite ) Part 1 Part 2 Part 3 Part 4Yorum yap

 Merakla sevenler tarafından beklenen Awengers: Infinity War 27 Nisan 2018 tarihinde gösterime girdi. Filmin devamı niteliğinde olacak olan bölüm 2 2019 senesinde vizyona girecek. Son filmde Kaptan Amerika ve Iron Man’ın arasında yaşanmış şeylerin ardından bölünmüş olan kahramanlarımız, birbirinden çok uzaklara giderler. Hepsi kendi yandaşları ile dünyayı korumaya çalışır fakat dünyanın kaderi de bir defa daha tehlikeye girecektir. Sınırsız güç kaynağı olan sonsuzluk taşının peşine düşen Thanos, dünyanın görmüş olduğu en büyük tehditlerden biridir. İnsanlığın kaderini bir defa daha savaşmaya ant içen kahramanlarımızın elinde olmakta. Hiçbir süper kahraman tek başına yenemeyeceği büyüklükte olan tehdidin altına girmez bu yüzden de takımlar birleşmeli ve tehdide karşı tüm güçleri ile beraber karşı koymalıdırlar.
 Bu son filmin devamı olacak olan Avengers 4: Infinity War Part 2 filmi sevenleri tarafından büyük bir sabırsızlıkla beklenmektedir. Daha henüz son film yeni girmiş olsa da iyi bir başarı yakalaması ile beraber bölüm 2’yi de sabırsızlıkla beklemektedirler. Son filmin devamı niteliğinde olacağından çok ara vermeden seriye devam ediliyor. Macera ve aksiyon olan ABD filmi Avengers büyük biri ilgi  ile izlenmektedir. Yönetmen koltuğunda Anthony Russo ve Joe Russo oturmaktadır. Senaryo da Jack Kirby, Christopher Markus ve Stephen McFeely kaleme almıştır. Vizyon tarihi olarak 26 Nisan 2019 olarak açıklanmıştır. Yenilmezler 4 Sonsuzluk Savaşı Bölüm 2 – Avengers 4 Infinity War Part 2 1080p izle, Yenilmezler 4 Sonsuzluk Savaşı Bölüm 2 – Avengers 4 Infinity War Part 2 direk izle, Yenilmezler 4 Sonsuzluk Savaşı Bölüm 2 – Avengers 4 Infinity War Part 2 filmini izle, Yenilmezler 4 Sonsuzluk Savaşı Bölüm 2 – Avengers 4 Infinity War Part 2 full hd izle, Yenilmezler 4 Sonsuzluk Savaşı Bölüm 2 – Avengers 4 Infinity War Part 2 tek parça kesintisiz izle. Yenilmezler 4 Son Oyun izle.

452 views
FILM BILGILERI 5 ay önce eklendi
Yenilmezler 4: Oyun Bitti

 Merakla sevenler tarafından beklenen Awengers: Infinity War 27 Nisan 2018 tarihinde gösterime girdi. Filmin devamı niteliğinde olacak olan bölüm 2 2019 senesinde vizyona girecek. Son filmde Kaptan Amerika ve Iron Man’ın arasında yaşanmış şeylerin ardından bölünmüş olan kahramanlarımız, birbirinden çok uzaklara giderler. Hepsi kendi yandaşları ile dünyayı korumaya çalışır fakat dünyanın kaderi de bir defa […]

Tür: Uncategorized

Etiketler: ,

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?